Таунхаус Люстдорф

  • Wi-Fi
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • 24ωρη υποδοχή
  • Παραλία
  • Κλιματισμός

Τοποθετημένη 3 χλμ. μακριά από Protection of the Holy Virgin Таунхаус Люстдорф με 2 υπνοδωμάτια προσφέρει θέα στον κήπο. Περιλαμβάνει εξοπλισμένη κουζίνα και 1 μπάνια.

Οι εγκαταστάσεις υπνοδωματίων περιλαμβάνουν υποαλλεργικά μαλακά ή σκληρά μαξιλάρια και υποαλλεργικά πουπουλένια μαξιλάρια. Διατίθεται μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Holy Temple Candlemas είναι σε απόσταση περίπου 12 λεπτών με τα πόδια από το κατάλυμα. Οι επισκέπτες μπορούν να βρουν η καφετέρια Sundays Coffee περίπου 500 μέτρα μακριά από το κατάλυμα. Museum of heroic defense of Odessa βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Таунхаус Люстдорф Dobrovelychkivka
Закоханий У Море
Τιμή μόνο για κινητά

Закоханий У Море

3 μ από το κατάλυμα
House near the sea
Τιμή μόνο για κινητά

House near the sea

197 μ από το κατάλυμα
USD 470 USD 423
ανά νύχτα
Sea View House
Τιμή μόνο για κινητά

Sea View House

9.5
Εξαιρετικό 4 σχόλια
447 μ από το κατάλυμα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Δωρεάν πάρκινγκ

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο
    • 24ωρη υποδοχή
    • VIP check-in/ -out

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Αναψυχή

    • Παραλία
    • Ομπρέλες θαλάσσης

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Πυροσβεστήρες
    • Κάρτα-κλειδί
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 18:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Η βίλα Таунхаус Люстдорф προσφέρει πάρκινγκ στους πελάτες;
      Ναι, έχει χώρος στάθμευσης για τους πελάτες της η βίλα Таунхаус Люстдорф.
    • ❓
      Ποιοι είναι οι κανόνες της άφιξης και της αναχώρησης από/σε η βίλα Таунхаус Люстдорф;
      Οι πελάτες της η βίλα Таунхаус Люстдорф παρακαλούνται να έρθουν στις 18:00 και να φύγουν μέχρι τις 11:00.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά σε η βίλα Таунхаус Люстдорф;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η βίλα Таунхаус Люстдорф περιλαμβάνουν Sundays Coffee και Kinza.
    • ❓
      Πώς μπορώ να πληρώσω σε η βίλα;
      Σε η βίλα μπορούν να δεχτούν μόνο τους εξής τρόπους πληρωμής:
      • MasterCard
      • Visa
    • ❓
      Επιτρέπονται κατοικίδια σε παραθεριστική κατοικία;
      Ναι, συνήθως επιτρέπονται κατοικίδια σε παραθεριστική κατοικία, αλλά καλύτερα να επικοινωνήσετε μαζί τους.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Таунхаус Люстдорф Dobrovelychkivka

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο